Aktualności - archiwum 2009
Nowy Ford Transit dla Ośrodka Wsparcia w Jaworze
dodano: 13-10-2016 | Klaudia Hołod | wyświetleń: 2180

Dnia 13 października odbyło się uroczyste przekazanie nowego busa marki Ford Transit dla Ośrodka Wsparcia w Jaworze. Bus służyć będzie do przewozu podopiecznych Ośrodka i pomoże lepiej realizować zadania jednostki, działającej w ramach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Wcześniejszy pojazd był już wyeksploatowany, stąd decyzja Zarządu Powiatu o zakupie nowego auta. Nowa jednostka jest w pełni wyposażona, spełnia stosowne wymogi i, co najważniejsze, jest dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych. Ford został w całości zakupiony ze środków własnych powiatu. Na uwagę zasługuje fakt, iż nie będzie to jedyny nowy pojazd zakupiony przez powiat w tym roku, bowiem już niedługo rozstrzygnięty zostanie przetarg na zakup podobnego pojazdu na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze.

Przekazania pojazdu, na ręce dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Pani Izabeli Aniołek, dokonał Starosta Jaworski Stanisław Laskowski oraz Wicestarosta Arkadiusz Baranowski.

baner-230-120.jpg

dodano: 27-09-2016 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 86 | Wyświetleń: 2342