Aktualności - archiwum 2009
Droga w Mierczycach będzie zamknięta na czas robót !
dodano: 25-10-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 335

Jak informuje Generalny Wykonawca realizowanego na zlecenie Powiatu Jaworskiego zadania dotyczącego przebudowy drogi powiatowej 2184D w miejscowości Mierczyce, droga ta w dniach 28,29,30 i 31 października będzie zamknięta, z uwagi na prowadzone roboty związane z układaniem nowej nawierzchni asfaltowej.

Wyznaczono objazd Wądroże Wielkie - Wądroże Małe - Pawłowice Wielkie - Mierczyce.

Dojazd dla mieszkańców Mierczyc zostanie zapewniony, niemniej jednak Wykonawca prosi o zachowanie ostrożności, korzystanie z objazdu i wyrozumiałość.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 68