top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Możliwości i formy uzyskania wsparcia finansowego na działania skierowane do osób niepełnosprawnych
dodano: 13-02-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1403

W dniu 10 lutego 2017 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaworze z inicjatywy Starosty Jaworskiego Stanisława Laskowskiego odbyło się spotkanie Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych UMWD Wandy Gołębiowskiej oraz Dyrektor Wydziału ds. Osób Niepełnosprawnych UMWD Celiny Witkowskiej z dyrektorami jednostek powiatowych zajmujących się sprawami osób starszych i niepełnosprawnych. Podczas spotkania omówione zostały możliwości i formy uzyskania wsparcia finansowego na działania skierowane do osób niepełnosprawnych, z uwzględnieniem środków finansowych budżetu Województwa Dolnośląskiego dla organizacji pozarządowych oraz środków finansowych PFRON.

W spotkaniu wzięli udział: Izabela Aniołek Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze, Dorota Domińska - Werbel Dyrektor Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze, Irena Stolarczyk Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Jaworze, Beata Janas Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej, Marcin Simon Kierownik  Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Franciszek Materniak Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaworze, współgospodarz spotkania.  

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1122