top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Pożegnanie dowódcy
dodano: 03-04-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1818

31 marca br. dobiegła końca służba pełniona przez pułkownika Kazimierza Łuckiego na stanowisku dowódcy X Wrocławskiego Pułku Dowodzenia. Pułkownik Łucki nie przechodzi jednak w stan spoczynku, ale przyjmuje nowe obowiązki na stanowisku Komendanta Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu. Podczas uroczystego apelu odchodzący dowódca przekazał oficjalnie swoje obowiązki płk Dariuszowi Dejnece i podziękował wszystkim za wspólnie spędzony czas - ponad trzydzieści lat w murach pułku. To, na co szczególnie zwrócił uwagę w swoim pożegnalnym przemówieniu, to fakt, iż wszelkie działania podejmował w poczuciu odpowiedzialności, a nadrzędną wartością jest służba Ojczyźnie.

Dotychczasowego komendanta żegnało wielu przedstawicieli różnych instytucji, m.in. parlamentarzyści na czele z Minister Elżbietą Witek oraz samorządowcy z terenu Dolnego Śląska, którzy mieli przyjemność współpracować z K. Łuckim. Powiat Jaworski reprezentował Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, który złożył pułkownikowi Łuckiemu, w imieniu władz samorządowych, serdeczne podziękowania za dobrze układającą się, na przestrzeni lat, współpracę oraz za zaangażowanie i włączenie się w organizację wielu inicjatyw kombatancko - patriotycznych na terenie powiatu. Starosta życzył również pułkownikowi wielu dalszych sukcesów na niwie zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1122