Dolnośląski Klaster Edukacyjny
dodano: 03-04-2017 | Mariusz Żydziak | wyświetleń: 895

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbyło się spotkanie Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, zorganizowanego przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W spotkaniu uczestniczyli ludzie nauki, biznesu, przedstawiciele wyższych uczelni, samorządowcy oraz partnerzy DKE. Powiat Jaworski reprezentował Arkadiusz Baranowski Wicestarosta, Beata Janas Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej w jaworskim starostwie, Barbara Dziasek Dyrektor PUP w Jaworze, Lucyna Buczkowska Dyrektor PCKZiU oraz Wioletta Pieszczek Kierownik Szkolenia Praktycznego w PCKZiU w Jaworze.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z materiałem filmowym.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 175