Spotkanie Wielkanocne w Ośrodku Wsparcia
dodano: 13-04-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 305

Jak co roku w siedzibie Ośrodka Wsparcia w Jaworze zorganizowano dla podopiecznych oraz zaproszonych gości Spotkanie Wielkanocne. Uroczystość odbyła się 12 kwietnia, tuż przed Wielkanocą.

Zaproszonych gości oraz uczestników przywitała Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Izabela Aniołek, składając jednocześnie wszystkim świąteczne życzenia. Głos zabrał również Starosta Jaworski Stanisław Laskowski przekazując wszystkim podopiecznym, pracownikom i ich rodzinom zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Spotkanie upłynęło w miłej, spokojnej i rodzinnej atmosferze.

dodano: 27-09-2016 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 86 | Wyświetleń: 1725