top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Chodniki powiatowe w remoncie
dodano: 21-04-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1555

Od połowy kwietnia trwają intensywne prace związane z przebudową chodnika przy drodze powiatowej numer 2838 D (ulica Piłsudskiego w Jaworze). Prace na zlecenie Powiatu Jaworskiego prowadzi firma SE - KO Sebastian Górski z Piotrowic.  

W trosce przede wszystkim o bezpieczeństwo pieszych, ale mając również na uwadze potrzebę polepszenia wyglądu przestrzeni publicznej, Zarząd Powiatu od wielu już lat realizuje wspólnie z gminami program poprawy stanu infrastruktury drogowej, w tym kolejne remonty i budowę chodników - mówi Starosta Stanisław Laskowski. 

W tym roku również Gmina Jawor pozytywnie ustosunkowała się do propozycji współpracy i udzieliła 50% wsparcia finansowego inicjatywie Powiatu. Tak więc niebawem mieszkańcy Jawora cieszyć się będą nowym chodnikiem, którego remont pochłonie blisko 120 tys. zł.

Termin zakończenia zadania upływa 30 czerwca br. Dla przypomnienia, zadanie to jest kontynuacją I etapu przebudowy, w ramach którego odremontowany został w całości chodnik przy ul. Armii Krajowej oraz wykonana zatoka postojowa naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 5.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1122