ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Archiwum 2018
Kolejne posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

13 grudnia w Starostwie Powiatowym w Jaworze odbyło się posiedzenie Rady Rynku Pracy w Jaworze. W posiedzeniu uczestniczyli Aneta Kucharzyk-Starosta Jaworski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworze - Jarosław Simon Przewodniczący Powiatowej Rady Rynki Pracy - Roman Sadowski oraz jej członkowie.

W trakcie spotkania Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze przekazał informację z realizacji programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w 2018 roku, a w dalszej części omówiono aktualną sytuację na lokalnym rynku pracy. Według statystyk przedstawionych przez pracowników Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze w 2018 roku więcej mieszkańców skorzystało z takich form wsparcia jak: staże, prace interwencyjne lub zwrot kosztów przejazdu/zakwaterowania z uwagi na podjęcie pracy.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg