Wydano pozwolenie na budowę fabryki Mercedesa
dodano: 04-08-2017 | Mariusz Żydziak | wyświetleń: 591

Długo wyczekiwana i ważna dla mieszkańców powiatu jaworskiego inwestycja, związana z budową fabryki silników Mercedesa, może już ruszyć pełną parą. Po licznych spotkaniach z niemieckim inwestorem oraz wnikliwej analizie pracowników Wydziału Budownictwa 11 tomów dokumentów projektowych - firma Mercedes - Benz Manufacturing Poland 1 sierpnia br. uzyskała pozwolenie na budowę. Stosowny dokument został podpisany z upoważnienia Starosty Jaworskiego przez Małgorzatę Jakimowicz Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Jaworze. Tym samym Inwestor uzyskał już wszystkie niezbędne zezwolenia oraz decyzje, które uprawniają go do rozpoczęcia prac budowlanych.

Jak wynika z założonego harmonogramu, zakończenie budowy ma nastąpić na przełomie marca i kwietnia 2019 roku. Od wielu miesięcy trwa już  proces rekrutacji pracowników firmy.  Aktualne ogłoszenia można znaleźć na stronie internetowej http://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 68