top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Świętujemy Dzień Pracownika Socjalnego
dodano: 23-11-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1646

22 listopada w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze pracownicy powiatowych Domów Pomocy Społecznej oraz jednostek wchodzących w skład Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze uroczyście obchodzili swoje święto - Dzień Pracownika Socjalnego. Po raz pierwszy w tak licznym gronie, bowiem do tej pory jednostki swoje święto obchodziły oddzielnie.

Obok serdecznych życzeń, które z wielu ust i serc, popłynęły w kierunku pracowników socjalnych, były kwiaty, upominki oraz listy gratulacyjne przekazane na ręce wyróżnionych pracowników m.in. przez Starostę Jaworskiego Stanisława Laskowskiego, członków Zarządu Powiatu - Stanisława Witka i Piotra Pieniążka, oraz oczywiście ze strony Izabeli Aniołek dyrektor PCPR w Jaworze i Ireny Stolarczyk dyrektor DPS Jawor. Składanie życzeń poprzedziła prezentacja multimedialna, przedstawiająca wszystkie placówki oraz zatrudnionych przez nie pracowników socjalnych.

"Chciałbym złożyć serdeczne życzenia, a także podziękowania wszystkim Państwu, a zarazem każdemu z osobna, za zaangażowanie, trud i wysiłek oraz wyzwania z jakimi się spotykacie każdego dnia. Życzę, aby to co jest wpisane w Wasz zawód pracownika socjalnego, czyli niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, przynosiło Wam radość i satysfakcję, a także, aby Państwo z entuzjazmem podejmowali nowe wyzwania zawodowe" - powiedział Starosta Stanisław Laskowski.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1669