top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów jaworskich szkół
dodano: 04-12-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1651

1 grudnia w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju - Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk uroczyście wręczyli uczniom dolnośląskich szkół stypendia Prezesa Rady Ministrów. Mógł je otrzymać jeden uczeń ze szkoły, której kształcenie kończy się egzaminem maturalnym. Warunkiem było uzyskanie średniej ocen co najmniej 4,75 lub osiągnięcie wysokich wyników w olimpiadach i konkursach na szczeblu, co najmniej ogólnopolskim.

Z powiatu jaworskiego wyróżnienia otrzymały Weronika Płaskocińska z klasy II c Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze, Damian Grzelak z klasy IV Technikum Informatycznego - uczeń Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz Rafał Cieplik z Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie. Uczniom towarzyszyli dyrektorzy szkół, do których uczęszcza wyróżniona młodzież, tj. Jolanta Wieczorek z PCKZiU oraz Mieczysław Michalski z I LO.

Organ prowadzący szkoły reprezentował Starosta Stanisław Laskowski. Galę wręczenia stypendiów uświetniły wspaniałe występy muzyczne wyróżnionych uczniów.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1766