ZAKOŃCZENIE SEZONU TURYSTYCZNEGO 2017
dodano: 03-12-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 110

1 grudnia br. w gościnnych progach jaworskiego Schroniska Młodzieżowego, kierowanego przez dyrektora Krzysztofa Kowalczyka, odbyło się uroczyste Zakończenie Sezonu Turystycznego 2017, zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział Ziemi Jaworskiej. Po przywitaniu licznie przybyłych gości, działaczy, opiekunów i młodzieży, Prezes Leszek Drabczyk przedstawił sprawozdanie Oddziału z działalności krajoznawczo-turystycznej za rok 2017. Podczas spotkania nagrodzono laureatów konkursów młodzieżowych oraz wręczono okolicznościowe dyplomy osobom wspierającym działalność Towarzystwa.

Samorząd Powiatu Jaworskiego reprezentował Starosta Stanisław Laskowski oraz Przewodnicząca Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Publicznego Rady Powiatu Maria Piwko.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 166