top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Remont drogi powiatowej Luboradz – Mściwojów zakończony, czyli kolejny 1,5 kilometrowy odcinek drogi powiatowej wyremontowany!
dodano: 10-01-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 433

Tuż przed zakończeniem ubiegłego roku dobiegły końca prace remontowe na drodze powiatowej relacji Luboradz-Mściwojów. Inwestycja ta zrealizowana została dzięki pozyskanej przez Starostwo Powiatowe w Jaworze pod koniec listopada prawie 600 tys. zł dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Realizacja zadania możliwa była również dzięki wsparciu finansowemu Gminy Mściwojów, która współfinansowała z Powiatem udział własny na poziomie 10 %.

Inwestycja obejmowała oczyszczenie i wykoszenie przydrożnych rowów, ścinkę poboczy, przebudowę przepustów pod drogą, ułożenie nawierzchni i poboczy na całym 1,5 kilometrowym odcinku drogi biegnącej od skrzyżowania z drogą wojewódzką 363 do skrzyżowania w Mściwojowie.

„To kolejny już odcinek drogi powiatowej wyremontowany dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym. Powiat Jaworski sukcesywnie realizuje zadania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatowych” – mówi Starosta Jaworski Stanisław Laskowski.

„Na początku września zakończone zostały prace polegające na przebudowie drogi w Mysłowie. W sumie, w roku 2017 zrealizowaliśmy inwestycje drogowe o łącznej długości blisko 5 kilometrów, za łączną kwotę  2 063 477 zł" - dodaje Starosta Laskowski.

https://legnica.fm/wiadomosci/wiadomosci-fakty/19-fakty-jawor/19779-droga-luboradz-msciwojow-wyremontowana

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 290