top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Kapeluszowy zawrót głowy
dodano: 09-02-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 358

Aula Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze zamieniła się w czarodziejski świat, w którym królowały kapelusze, w przeróżnych fasonach i kolorach. Wszystko to za sprawą balu karnawałowego, który już po raz szesnasty, organizowany jest dla podopiecznych powiatowych Domów Pomocy Społecznej. Podczas imprezy spotykają się i integrują we wspólnej zabawie mieszkańcy DPS-ów z terenu powiatu jaworskiego, podopieczni ośrodków wsparcia, zapraszani są również mieszkańcy placówek pomocowych, położonych w ościennych powiatach. Zazwyczaj wśród gości można także „wypatrzyć” Starostę Jaworskiego Stanisława Laskowskiego, który wspólnie z dyrektor DPS Ireną Stolarczyk otwiera bal, a później, również w przebraniu, bawi się razem z pozostałymi gośćmi. Tak było również i w tym roku - Starosta wystąpił w gustownym, złotym meloniku. Podczas balu miało także miejsce uroczyste wydarzenie, kiedy to Starosta wraz z dyrektor DPS złożyli serdeczne życzenia oraz wręczyli upominek Pani Janinie Arciszewskiej, która obchodziła w tym roku swoje 99 urodziny.

W tym roku motywem przewodnim były kapelusze, a na parkiecie brylowało mnóstwo „kapeluszników”, jak u „Alicji w krainie czarów”. Oczywiście były konkursy na wesoło i nagrody, wśród nich wybory najlepszego kapelusza, króla i królowej balu, a w międzyczasie serwowano różne smakowitości. Nikt nie narzekał na nudę i tylko szkoda, że czas zabawy mija tak szybko i trzeba czekać cały rok na kolejny bal karnawałowy.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 438