Dzień Kobiet w Związku Emerytów i Rencistów
dodano: 09-03-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 744

8 marca tradycyjnie w naszym kraju obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. W tym dniu swoją uroczystość zorganizowały Panie z jaworskiego Związku Emerytów i Inwalidów. Na ich zaproszenie Starosta Jaworski Stanisław Laskowski wziął udział w tym miłym wydarzeniu. W imieniu Zarządu Powiatu Jaworskiego Starosta złożył wszystkim Paniom okolicznościowe życzenia, a także obdarował słodkimi upominkami. Słowa uznania wraz z bukietem kwiatów Starosta złożył na ręce Pani Skarbnik Związku Jadwigi Kaczmarek.

Ze strony męskiej części Stowarzyszenia - Wiceprzewodniczący Zarządu Bolesław Sokołowski podziękował wszystkim Paniom za ich duży wkład w codzienną działalność na rzecz Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.
Miłym akcentem uroczystości był występ dzieci z Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1216