Uroczyste obchody Światowego Dnia Inwalidy
dodano: 19-04-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 253

W dniu 18 kwietnia br. odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Inwalidy, zorganizowana przez  jaworski oddział Stowarzyszenia „Dzieci Wojny”.

Wszystkich uczestników zgromadzonych w  Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa uroczyście powitała Prezes Stowarzyszenia  Zofia Grynicz. Wśród przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli lokalnych władz. Samorząd Powiatu Jaworskiego reprezentowały Bogumiła Wenda Sekretarz Powiatu,  Maria Piwko Radna Rady Powiatu oraz Renata Węgiel Inspektor w Wydziale Organizacyjnym i Spraw Społecznych Starostwa.  W imieniu Starosty Jaworskiego Stanisława Laskowskiego , okolicznościowe życzenia przekazała Radna Maria Piwko. Po oficjalnej części uroczystości przyszedł czas na integrację, tańce i zabawę. Oprawę muzyczną zapewnił jaworski zespół „Alabama”.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1013