nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
O innowacyjności i przedsiębiorczości w PCKZiU
dodano: 14-05-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1380

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy wraz z Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Powiatowym Ośrodkiem Rozwoju Edukacji byli organizatorami konferencji, która odbyła się, dnia 18 maja, w auli PCKZiU. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, który wygłosił referat na temat dynamicznych zmian zachodzących w Powiecie Jaworskim w kontekście politycznym, ekonomicznym i kulturowym.

Wykład na temat Innowacyjności i przedsiębiorczości środowiska akademickiego w regionie wygłosiła dr Helena Babiuch - Prorektor ds. Dydaktyki i Studentów PWSZ. O współczesnych wartościach w kontekście filozoficznym mówił - dr hab. Tomasz Michaluk z Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, zaś dr Dorota Domińska - Werbel Dyrektor PORE w Jaworze i jednocześnie wykładowca akademicki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy - przedstawiła uczestnikom konferencji temat: Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze w przestrzeni społecznej powiatu jaworskiego. Na zakończenie Dyrektor Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze (Schronisko Młodzieżowe w Jaworze) Krzysztof Kowalczyk zapoznał zgromadzonych z Biznesowymi walorami środowiska przyrodniczego i kulturowego Powiatu Jaworskiego.

Swój udział w sesji plenarnej mieli także studenci PWSZ, którzy dokonali prezentacji studenckich kół naukowych: KN Młodych Medyków, KN Młodych Pedagogów „Alternatywy", KN „Język Biznesu" oraz KN Informatyki Współczesnej. Moderatorami konferencji byli Jan Wojtaś Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Katarzyna Kuźmicz Przewodnicząca RUSS z PWSZ w Legnicy.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
dodano:08-05-2019 | Dawid Paterkiewicz
grafika
dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz
grafika
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 985