Zaproszenie na spotkanie dla mieszkańców! - Rozwiązania projektowe dot. przebudowy ul. Chopina w Jaworze
dodano: 05-06-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 121

Szanowni Państwo W związku z planowaną realizacją zadania związanego z przebudową ulicy Chopina w Jaworze, mając na uwadze wniesione przez mieszkańców uwagi do przedłożonego projektu, uprzejmie zapraszam na spotkanie, które odbędzie się w dniu 12 czerwca 2018 r. o godz.15.30 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaworze. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną rozwiązania projektowe, które, jak sądzę, będą spełniały oczekiwania wszystkich stron. Licząc na niezawodny udział w spotkaniu, pozostaję z wyrazami szacunku. Poniżej przedstawiamy proponowane rozwiązania projektowe – do zapoznania się i dyskusji.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1122