top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Biel i czerwień!
dodano: 11-06-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1129

Biały i czerwony, te oto kolory królowały podczas XXII Międzyprzedszkolnej Spartakiady Sportowej, której organizatorem była Akademia Krasnoludków - Przedszkole Publiczne nr 2 w Jaworze. W sportowych zmaganiach uczestniczyli także wychowankowie innych, jaworskich placówek przedszkolnych, oraz zaproszeni goście, którzy nie tylko przyglądali się rywalizacji maluchów, ale nawet z nimi rywalizowali w wybranych dyscyplinach.

Było kolorowo i wesoło, dzieci z wielką radością i ochotą uczestniczyły w zawodach (biegi, skoki, skoki z piłką, w worku i wiele innych). Wszystkie otrzymały okolicznościowe upominki za wspaniałą i fair play rywalizację. Maluchy wykazały się nie tylko od strony sportowej, jako zawodnicy, doskonale orientowały się także w różnych dziedzinach sportu, a zwłaszcza piłce nożnej. Były również niepokonane jeśli chodzi o wiedzę o symbolach narodowych i zaśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

W spotkaniu uczestniczyli, obok dzieci, kadry pedagogicznej i rodziców przedstawiciele władz samorządowych Gminy Jawor i Powiatu Jaworskiego. Powiat reprezentował Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, który przekazał, jako nagrody, super piłki, do gry w "nogę".

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 623