Ruszył remont sali gimnastycznej w PCKZ
dodano: 29-06-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 196

Długo oczekiwane prace remontowe sali gimnastycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze nabierają tempa. W listopadzie ubiegłego roku silne wiatry zerwały praktycznie cały dach na tym obiekcie, a następnie dzieła zniszczenia dopełniły intensywne opady deszczu. Legnicka firma BOGART wybrana w wyniku przeprowadzonej procedury przetargowej, za kwotę ponad 270 tys. zł przywróci dawny blask sali gimnastycznej, z której każdego dnia korzystają setki uczniów tej szkoły. Zadanie obejmuje całkowitą wymianę pokrycia dachu, wraz z dociepleniem, wymianę rynien i rur spustowych, jak również remont wewnątrz sali, w tym także wymianę zalanego parkietu. Na realizację tego zadania Powiat pozyskał środki w wysokości 217 tys. zł z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, pozostałą kwotę Powiat pokryje z własnego budżetu.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1216