top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Nowa droga w Paszowicach oraz relacji Małuszów-Przybyłowice
dodano: 01-07-2018 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 647

Tuż przed wakacjami udało się wyłonić wykonawcę zadania, który na zlecenie Powiatu wyremontuje drogę powiatową wraz z chodnikiem w Paszowicach. Odbudowa mocno zniszczonego odcinka na długości ponad 1,3 km oraz 300 m chodnika za kwotę prawie 1,2 mln złotych przeprowadzi firma „DOMAX” z Boronowa (woj.śląskie). Środki na realizację tego zadania w wysokości ponad 800 tys. zł Powiat Jaworski pozyskał z MSWiA, natomiast wkład własny po ok. 170 tys. zł zapewnia wspólnie Gmina Paszowice i Powiat Jaworski.

Z początkiem lipca planowane jest również rozstrzygnięcie procedury przetargowej związanej z przebudową drogi powiatowej Przybyłowice – Małuszów. Całkowita wartość zadania to prawie 2,6 mln zł, a 80 % wartości zadania zapewnia wsparcie środkami z MSWiA. Nie bez znaczenia jest tu również wsparcie Gminy Męcinka w wysokości 240 tys. zł. Drugie tyle z własnych środków wyasygnuje Powiat Jaworski. Dzięki tej współpracy uda się wyremontować ponad 2 kilometry drogi powiatowej oraz wybudować chodniki w dwóch miejscowościach Przybyłowice i Małuszów.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1669