nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Gala VII edycji konkursu „zDOLne NGO”
dodano: 10-09-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1674

VII edycja Konkursu „zDolne NGO" była okazją do wyrażenia uznania i nagrodzenia najaktywniejszych dolnośląskich organizacji pozarządowych, prowadzących działania na rzecz społeczności lokalnych w 2017 r. Jak co roku celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie najlepszych NGO-sów z terenu Dolnego Śląska, działających w różnych obszarach. Organizatorem tej edycji konkursu był Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Pan Tadeusz Samborski oraz Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Tegoroczna gala konkursu odbyła się w dniu 10 września br. w Jaworskim Ośrodku Kultury. Jej organizatorem był Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in.: Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego Wanda Gołębiowska, Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, Wójt Gminy Wądroże Wielkie Elżbieta Jedlecka, Burmistrz Miasta Jawora Emilian Bera oraz Dyrektor Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim Agnieszka Kowol.

W konkursie wzięło udział 29 NGO z terenu Dolnego Śląska, w tym cztery organizacje z gminy Wądroże Wielkie: Stowarzyszenie Miłośników Budziszowa Wielkiego, OSP w Granowicach, Stowarzyszenie „Nad Cichą Wodą" oraz Stowarzyszenie „Nasze Wądroże Wielkie". Dwie pierwsze organizacje pozarządowe otrzymały wyróżnienie w konkursu. Natomiast laureatem VII edycji zostało Towarzystwo Miłośników Ziemi Kłodzkiej. Nagrody wręczył Członek Zarządu Województwa Pan Tadeusz Samborski w towarzystwie samorządowców.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1416