nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Kolejna droga powiatowa w przebudowie
dodano: 01-10-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1257

Zarówno w Przybyłowicach, jak i w Małuszowie rozpoczęły się równocześnie roboty drogowe, których efektem końcowym będzie nowa, poszerzona droga w obu miejscowościach. Wyremontowany zostanie również odcinek drogi łączący obie miejscowości. W ciągu drogi zostanie przełożony chodnik na długości 1,2 km oraz powstanie 200 mb nowego chodnika.

Od wielu już lat mieszkańcy Małuszowa i Przybyłowic zabiegali o remont drogi powiatowej, która praktycznie nigdy nie była remontowana. Istniejąca kostka położona ponad 100 lat temu, w wielu miejscach się pozapadała, tworząc liczne wyboje i uskoki. Dlatego Zarząd Powiatu podjął intensywne starania i pozyskał środki na realizację tej ważnej dla mieszkańców Małuszowa i Przybyłowic inwestycji - mówi Starosta Stanisław Laskowski  

Całkowita wartość inwestycji to 2,6 mln zł. Na realizację zadania Powiat pozyskał prawie 2,3 mln środków zewnętrznych. Nie bez znaczenia jest tu również udział finansowy Gminy Męcinka - dodaje Starosta Laskowski.

Mając na uwadze trwające prace, prosimy wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i zachowanie bezpieczeństwa, a mieszkańców Małuszowa i Przybyłowic o  wyrozumiałość i cierpliwość.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1087