nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Zajęcia wychowania fizycznego już w nowej sali!
dodano: 26-10-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1775

W czerwcu br. rozpoczęła się realizacja kolejnej dużej inwestycji Powiatu, tj. remontu sali gimnastycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze. Prace, które prowadziła firma „Bogart" z Legnicy trwały ponad trzy miesiące, i obejmowały wykonanie nowego dachu, ułożenie nowego parkietu, zamontowanie nowoczesnego oświetlenia LED oraz nowych drabinek do ćwiczeń, a także wymieniono rynny i rury spustowe. Dla przypomnienia - gruntowny remont był konieczny ze względu na silne wiatry i ulewy z października ubiegłego roku, które uszkodziły budynek, jak również zerwały pokrycie dachowe wraz z podłożem, czego efektem było m.in. zalanie sufitu, ścian i parkietu w sali. Mając na uwadze konieczność całkowitego remontu sali gimnastycznej Powiat Jaworski pozyskał z MSWiA środki w wysokości prawie 200 tys. zł, reszta środków pochodziła z wkładu własnego powiatu (ponad 70 tys. zł).

Na chwilę obecną młodzież ucząca się w PCKZiU może już korzystać z nowo odremontowanej sali, co, a taką mamy nadzieję, przełoży się na większy zapał młodych ludzi do uprawiania sportu i korzystania z obiektu.

Cieszy fakt, że po blisko 25 latach szkoła, do której uczęszcza blisko 600 uczniów otrzymała wyremontowaną salę. Wprawdzie szkoła ma już nowoczesny kompleks boisk typu Orlik, ale w okresie jesienno-zimowym jest on mniej wykorzystywany. Dlatego w całym nieszczęściu związanym z zerwaniem dachu i zalaniem sali jest też odrobina optymizmu, że młodzież z całego powiatu będzie mogła korzystać z wyremontowanego, i w pełni użytkowego obiektu - mówi Starosta Jaworski Stanisław Laskowski.      

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1416