nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
"A Polska winna trwać wiecznie"
dodano: 29-10-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1762

W Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze, miała miejsce uroczystość pn. "Ojcowie polskiej niepodległości". Stanowiła ona zwieńczenie kilkumiesięcznego projektu, realizowanego wspólnie przez Powiat Jaworski, Stowarzyszenie Wszechnica Zawodowa Nasza Szkoła przy PCKZiU w Jaworze, Towarzystwo Miłośników Bolkowa oraz Zespół Szkół i Placówek w Bolkowie. Środki finansowe na realizację tego zadania przyznał Stowarzyszeniu - Zarząd Województwa Dolnośląskiego.

W ramach projektu przeprowadzono wiele przedsięwzięć, w tym m. in. konkurs filmowy, plastyczny oraz multimedialny, jak również konferencje - "Proces unifikacji ziem trzech zaborów w jednolite państwo polskie" oraz "Myśl i działalność Wincentego Witosa, a niepodległość Polski".

Wśród licznych działań odsłonięto także dwie tablice pamiątkowe, uświetniające 100 - lecie Odzyskania Niepodległości. Jedną z nich odsłonili dzisiaj współorganizatorzy tego przedsięwzięcia w osobach: Wandy Gołębiowskiej Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, Stanisława Laskowskiego Starosty Jaworskiego, Lucyny Buczkowskiej Dyrektor PCKZiU oraz Beaty Majewskiej z PCKZiU, która była koordynatorem całego projektu.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1416