nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Dzień Pracownika Socjalnego
dodano: 22-11-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1991

21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego, będący uhonorowaniem pracy wszystkich osób, które pomagają w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów ludzkich, organizując pomoc osobom indywidualnym, rodzinom oraz grupom społecznym w odzyskiwaniu lub wzmacnianiu zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie.

Również w Powiecie Jaworskim - instytucje socjalne niosące pomoc potrzebującym uczciły swoje święto, organizując spotkania dla swoich pracowników. W jednych z nich, zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Jaworze, dla pracowników wszystkich swoich oddziałów funkcjonujących na terenie powiatu - uczestniczył Pan Stanisław Laskowski - Wicestarosta Powiatu Jaworskiego.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor DPS Pani Irena Stolarczyk, która przywitała obecnych, a następnie wręczyła, wybranym pracownikom listy gratulacyjne oraz okolicznościowe upominki. Złożyła także swoim współpracownikom serdeczne podziękowania i życzenia wszystkiego najlepszego oraz wiele satysfakcji i sukcesów w wypełnianiu obowiązków na rzecz podopiecznych. Głos zabrał także Wicestarosta Laskowski, który wręczył na ręce dyrektor piękny bukiet kwiatów oraz przekazał wszystkim pracownikom społecznym wyrazy najwyższego szacunku i podziwu dla jakże ważnej i ciężkiej pracy, którą wykonują. Wicestarosta podziękował również za zrozumienie, zaangażowanie oraz okazywaną drugiemu człowiekowi dobroć i życzliwość.

Po części oficjalnej uczestnicy spotkania zasiedli do wspólnego stołu, aby w radosnej atmosferze celebrować swoje święto.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1518