nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
3 grudnia wraca autobus na trasę Lipa - Sokola - Jawor
dodano: 27-11-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2168

Trwające od kilku tygodni intensywne rozmowy w sprawie przywrócenia połączenia autobusowego z Lipy przez Sokolą - Paszowice do Jawora nabierają realnych kształtów.

Dlatego też, z inicjatywy Starosty Jaworskiego - Pani Anety Kucharzyk, odbyło się kolejne, trójstronne spotkanie włodarzy Bolkowa, Paszowic i Powiatu Jaworskiego, którego głównym celem jest podpisanie porozumienia w celu wznowienia zawieszonego w czerwcu połączenia komunikacyjnego między Lipą a Jaworem.

W rozmowach uczestniczyli: Pan Grzegorz Kucab - Burmistrz Bolkowa, Pan Sebastian Oszczęda - Wójt Gminy Paszowice, Pan Stanisław Laskowski -Wicestarosta oraz Pani Aneta Kucharzyk - Starosta Jaworski.

„Obecny Zarząd Powiatu również dostrzega problem dojazdu mieszkańców Gminy Bolków i Paszowice do Jawora, dlatego też kontynuujemy prowadzone wcześniej rozmowy, by jak najszybciej mieszkańcy powiatu mogli bez problemu dojechać komunikacją publiczną do jaworskich szkół, placówek opieki medycznej, czy innych obiektów użyteczności publicznej. Cieszy fakt, że zarówno Burmistrz Bolkowa jak i Wójt Gminy Paszowice wyrazili wolę współpracy w tym zakresie. Dlatego już od 3 grudnia przywrócone zostanie połączenie między miejscowościami" - mówi Starosta Aneta Kucharzyk.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1544