rect17146.png
II Sesja Rady Powiatu w Jaworze
dodano: 30-11-2018 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 223

29 listopada br. zwołana została, druga w tym miesiącu, sesja Rady Powiatu w Jaworze. Uczestniczyło w niej 16 radnych, którzy, po przyjęciu porządku obrad, rozpatrzyli i podjęli szereg uchwał, m.in. w sprawie likwidacji szkół dla dorosłych wchodzących w skład I Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworze oraz w Zespole Szkół i Placówek w Bolkowie. W dalszej części radni podjęli uchwałę w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia Starosty, rozpatrzyli także uchwałę w sprawie zasad reprezentacji Powiatu Jaworskiego w Związku Powiatów Województwa Dolnośląskiego. Podjęto również uchwałę w sprawie zmian w budżecie na rok 2018, oraz zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Radni przyjęli Program współpracy Powiatu Jaworskiego z organizacjami pozarządowymi oraz uchwałę dotyczącą ustalenia rozkładu godzin aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu. W trakcie trwającej sesji na ręce Przewodniczącego Rady Powiatu wpłynęło kilka interpelacji, wniosków i zapytań, na które radni otrzymają odpowiedzi na piśmie.

dodano: 13-12-2018 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 26