rect17146.png
100-lecie powstania Publicznych Służb Zatrudnienia
dodano: 28-01-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 687

Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworze świętowali setną rocznicę powstania Publicznych Służb Zatrudnienia. Podczas uroczystego spotkania Dyrektor PUP Jarosław Simon podziękował wszystkim obecnym i byłym pracownikom jaworskiego PUP-u za zaangażowanie i wkład w osiągane efekty pracy.

W uroczystości wziął udział również Wicestarosta Stanisław Laskowski, który przekazał podziękowania za ciężką pracę włożoną w rozwój rynku pracy, systematyczną i skuteczną walkę z bezrobociem w powiecie jaworskim oraz życzył satysfakcji z wypełnianych obowiązków i wiele pozytywnej energii.

Z nieskrywaną dumą Dyrektor J. Simon pokazał również wyróżnienie, jakie jaworski PUP otrzymał bezpośrednio od Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pani Elżbiety Rafalskiej.

Okolicznościowy dyplom odebrał osobiście Dyrektor w Warszawie, gdzie otrzymał również podziękowania za efektywność oraz kreowanie wysokich standardów usług na rynku pracy.

dodano:24-04-2019 | Dawid Paterkiewicz
dodano:19-04-2019 | Dawid Paterkiewicz