nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Odprawa roczna jaworskiej Policji
dodano: 04-02-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1827

1 lutego br. odbyła się roczna odprawa służbowa jaworskiej Policji, na której podsumowano stan bezpieczeństwa na terenie powiatu jaworskiego. Oprócz komendantów, kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych jaworskiej Policji w spotkaniu udział wzięli również I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Piotr Leciejewski, Wicestarosta Jaworski Stanisław Laskowski oraz Zastępca Prokuratora Rejonowego w Jaworze Aleksandra Pokorska-Czurko.

Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Jaworze mł. insp. Andrzej Błaszczak oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze mł. insp. Artur Bujak przedstawili wyniki osiągnięte przez jednostkę oraz dokonali oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszego powiatu w ubiegłym roku. Ponadto Komendant Andrzej Błaszczak omówił kwestie współpracy z prokuraturą oraz określił zamierzenia i cele na rok 2019. Skierował także słowa podziękowania do samorządów za finansowe wsparcie jaworskiej policji

Po wystąpieniu Komendanta głos zabrali zaproszeni goście. Wszyscy w swoich wystąpieniach podziękowali policjantom, jak również pracownikom cywilnym za trud włożony w codzienną pracę i służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu jaworskiego podkreślając osiągnięte wyniki pracy.

KPP w Jaworze

Zdjęcia pochodzą ze strony www.jawor.policja.gov.pl

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1537