nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Nowa sala komputerowa dla podopiecznych Jaworowego Startu
dodano: 11-02-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1445

Dzięki hojności Pepco Poland Sp. z o.o., Mercedes Benz Manufacturing Poland oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Domu Małych Dzieci w Jaworze, jak również dużej pomocy ze strony władz i pracowników Starostwa Powiatowego w Jaworze, za blisko 20 tysięcy złotych udało się całkowicie wyremontować oraz wyposażyć w meble i sprzęt komputerowy jedno z pomieszczeń w Jaworowym Starcie.

W nowej sali znajdują się obecnie cztery stanowiska komputerowe, gdzie podopieczni placówki będą mogli korzystać z nowoczesnego sprzętu informatycznego, w tym z dwóch, otrzymanych w prezencie laptopów, które zakupiono, dzięki dotacji otrzymanej przez Stowarzyszenie od Mercedes Benz. Za pieniądze ofiarowane przez Spółkę Pepco wyremontowano od podstaw salę, łącznie z malowaniem i położeniem paneli, zakupiono także meble oraz szereg dodatkowych „drobiazgów", które upiększyły pomieszczenie. Z kolei środki przekazane przez Stowarzyszenie pozwoliły na zakup oprogramowania do komputerów oraz mebli wypoczynkowych. Zaproszona na spotkanie Pani Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski również przybyła z prezentem, który stanowił sprzęt AGD.

Sala prezentuje się okazale, a najważniejsze, że zadowolone są same dzieci i młodzież z placówki, które do tej pory nie miały możliwości korzystania z tak nowoczesnego sprzętu komputerowego. Pani Starosta wyraziła satysfakcję, że dzięki ludziom dobrej woli, ich chęci i wielkiemu poświęceniu udaje się tak często realizować większe, bądź mniejsze projekty, które wywołują radość i uśmiech na twarzach tych, dla których los nie był zbyt łaskawy. Cieszy również fakt, że Jaworowy Start sukcesywnie pięknieje i jest coraz nowocześniejszy.

W uroczystym otwarciu nowej sali komputerowej, obok Anety Kucharzyk Starosty Jaworskiego, Stanisława Laskowskiego Wicestarosty, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze Izabeli Aniołek, Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Domu Małych Dzieci w Jaworze Renaty Węgiel, kadry oraz dzieci z placówki - udział wzięła Pani Edyta Szczepanowska Kierownik sklepu Pepco w Strzegomiu oraz przedstawiciele Mercedes Benz Manufacturing Poland w Jaworze.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 1416