nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Rodzinnie na pikniku w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym
dodano: 09-06-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2911

Wesoło i kolorowo było w piątek 7 czerwca br. w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Jaworze. W tym właśnie dniu odbył się tu PIKNIK RODZINNY. To już druga tego typu impreza, która ma na celu stworzenie okazji do wspólnego, aktywnego spędzania czasu rodziców z dziećmi oraz integrowanie środowiska osób niepełnosprawnych.

Piknik otworzył oficjalnie dyrektor SOS-W - Franciszek Materniak, który powitał wszystkich i zaprosił do wspólnej zabawy. Na uczestników czekały liczne atrakcje, takie jak: trampolina, dmuchany zamek, przejażdżka na kucyku. Przybyli również klauni - Klara i Patryk, którzy prowadzili wesołe zabawy ruchowe przy dobrej muzyce. Mnóstwo emocji było podczas przeciągania liny oraz rzucania kolorowymi piłeczkami.Odbył się także pokaz tresury psa policyjnego, który zgromadził wielu zainteresowanych. Były też zawody sportowe, podczas których dzieci brały udział w różnych konkurencjach sprawnościowych, takich jak tor przeszkód czy gra w piłkę. Puszczano ogromne bańki mydlane i malowano twarze.

Ważnym punktem programu piknikowego była loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. A nagrody, które ufundowali Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski, były bardzo atrakcyjne: słuchawki, głośniki, zabawki, maskotki, książki, gry, koszulki sportowe.

Kolejną atrakcją pikniku były kulinaria, a wśród nich pyszna zupa pomidorowa, kiełbaski z grilla, frytki, różnorodne ciasta domowego wypieku, zdrowe koktajle owocowo - warzywne, lemoniada, kawa latte. Jednym słowem było przepysznie. Każdy z uczestników mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego i smacznego.

Uczestnikom zabawy dopisała również pogoda. Impreza odbyła się na świeżym powietrzu na szkolnych terenach zielonych oraz na boisku sportowym. Wszyscy byli zadowoleni ze wspólnego wypoczynku i zabawy na łonie natury.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
TPD_Legnica.png
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 3690