ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Pomoc w czasach koronawirusa - kombinezony dla pogotowia ratunkowego
dodano: 12-05-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1650

Ponad sto sztuk kombinezonów ochronnych otrzymało Pogotowie Ratunkowe w Legnicy. Kombinezony, CoverStar ECO CS 500 E, przekazane zostały pogotowiu przez samorząd Powiatu Jaworskiego oraz przez Gminę Bolków.

Władze Powiatu Jaworskiego od początku pandemii koronawirusa systematycznie doposażają jednostki organizacyjne powiatu w niezbędne do walki z wirusem środki ochrony osobistej. Wsparcie otrzymują też służby ratunkowe, które stojąc „na pierwszej linii frontu" walczą z epidemią.

W dniu dzisiejszym nastąpiło przekazanie kolejnych materiałów ochronnych. Tym razem Starosta Jaworski Aneta Kucharzyk wraz z Burmistrzem Bolkowa Grzegorzem Kucabem przekazali legnickiemu pogotowiu komplet wysokiej jakości kombinezonów. Odebrał je, w imieniu dyrekcji placówki, Henryk Babuśka kierownik ds. technicznych w legnickim pogotowiu. Oddział w Jaworze reprezentowała Dorota Gierasimowicz ratownik medyczny oraz p.o. kierownika w oddziale pogotowia ratunkowego w Jaworze. Kombinezony bardzo przydadzą się w codziennej pracy, chroniąc ratowników medycznych przed zarażeniem.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg