ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
#DobreWakcje
dodano: 21-07-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2245

Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczyna akcję #DobreWakcje. Każdego dnia do końca wakacji będą zamieszczane, na kanałach internetowych MEN, informacje o wartościowych przedsięwzięciach edukacyjnych, sportowych czy kulturalnych oraz ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu. Ministerstwo chce w ten sposób wesprzeć uczniów i rodziców, którzy ze względu na pandemię koronawirusa musieli zmienić lub ograniczyć swoje plany wypoczynkowe.

Informacje o działaniach i inicjatywach skierowanych do dzieci i młodzieży oraz rodziców będą zamieszczane na kanałach w mediach społecznościowych i na stronie internetowej z oznaczeniem #DobreWakacje.

Każdego dnia MEN przekazywać będzie konkretną rekomendację dotyczącą serwisu internetowego, wydarzenia, zajęć on-line czy przedsięwzięcia kulturalnego.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony DobreWakacje oraz śledzenia profili w mediach społecznościowych.

Jako pierwszy prezentowany będzie przewodnik „NIEMAPA. Lasy Górnego Śląska". To bezpłatna publikacja, w której uczniowie i rodzice znajdą propozycje wycieczek przybliżających ciekawe miejsca oraz przyrodę tego regionu

„NIEMAPĘ. Lasy Górnego Śląska" można pobrać ze strony https://niemapa.pl/lasy-gornego-slaska/ lub otrzymać bezpłatnie w nadleśnictwach: Katowice, Brynek, Kobiór, Rybnik, Świerklaniec, Koszęcin i Rudy Raciborskie.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg