ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Inauguracja roku szkolnego w I LO im. Księcia Bolka I w Jaworze
dodano: 01-09-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 3265

W dniu dzisiejszym w I LO im. Księcia Bolka I w Jaworze uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny 2020/2021. Program tegorocznej inauguracji odbiegał od tych organizowanych w latach ubiegłych. Na początku spotkania dyrektor szkoły Mieczysław Michalski rozdał uczniom zaległe świadectwa z wyróżnieniem a najlepszych absolwentów szkoły zaprosił do wpisania się do złotej księgi szkoły. Było to szczególne uhonorowanie uczniów, którzy w związku z pandemią koronawirusa nie mieli tradycyjnego zakończenia nauki.

Zaproszona na uroczystość Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski wręczyła nagrody wyróżniającym się uczniom. Ważnym punktem uroczystości było symboliczne przekazanie przez odchodzącego na emeryturę dyrektora Mieczysława Michalskiego sterów w kierowaniu szkołą nowemu dyrektorowi I LO Jackowi Wieczorkowi. Pani Aneta Kucharzyk podziękowała Panu Michalskiemu za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora, wręczając specjalnie przygotowany na tę okazję album ze zdjęć wyszukanych w kronikach szkolnych.

Jacek Wieczorek powitał uczniów, nauczycieli i przybyłych gości, oraz złożył życzenia wszystkim, aby ten nadchodzący, trudny z wielu powodów, rok szkolny zakończył się z jeszcze większą liczbą wyróżnień, a przyszłym absolwentom życzył, aby wyniki ich matur były najlepsze w kraju a nie tylko na drugim miejscu w województwie, jak w tym minionym roku szkolnym.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg