top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Noworocznie z Kombatantami
dodano: 31-01-2017 | Klaudia Hołod | wyświetleń: 1576

30 stycznia 2017r w siedzibie Koła Miejskiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Jaworze odbyło się spotkanie noworoczne. W uroczystości uczestniczyli Wiceprezes Koła Władysław Mazur, Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, Burmistrz Jawora Emilian Bera, Dyrektor PCKZiU Lucyna Buczkowska, Historyk i Opiekun Kombatanckiego Sztandaru Krzysztof Patrzek oraz osoby współpracujące z Zarządem i Komisją Rewizyjną Koła. Poseł na Sejm RP Elżbietę Witek reprezentowały: Pani Aneta Trela oraz Pani Aneta Kucharzyk.

Jak co roku spotkanie upłynęło w ciepłej, domowej i bardzo pozytywnej atmosferze. Podczas uroczystości omówiono najważniejsze problemy środowiska kombatanckiego oraz aktualną sytuację jaworskiego Koła.

Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, w imieniu swoim własnym oraz władz samorządowych powiatu złożył wszystkim zebranym noworoczne życzenia oraz zadeklarował członkom Związku pomoc i współpracę, jak również przekazał słowa podziękowania za ich pracę społeczną oraz rolę, jaką odgrywają w procesie upamiętniania historii oraz reprezentowaniu środowiska kombatanckiego.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1128