Noworocznie z Kombatantami
dodano: 31-01-2017 | Klaudia Hołod | wyświetleń: 908

30 stycznia 2017r w siedzibie Koła Miejskiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Jaworze odbyło się spotkanie noworoczne. W uroczystości uczestniczyli Wiceprezes Koła Władysław Mazur, Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, Burmistrz Jawora Emilian Bera, Dyrektor PCKZiU Lucyna Buczkowska, Historyk i Opiekun Kombatanckiego Sztandaru Krzysztof Patrzek oraz osoby współpracujące z Zarządem i Komisją Rewizyjną Koła. Poseł na Sejm RP Elżbietę Witek reprezentowały: Pani Aneta Trela oraz Pani Aneta Kucharzyk.

Jak co roku spotkanie upłynęło w ciepłej, domowej i bardzo pozytywnej atmosferze. Podczas uroczystości omówiono najważniejsze problemy środowiska kombatanckiego oraz aktualną sytuację jaworskiego Koła.

Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, w imieniu swoim własnym oraz władz samorządowych powiatu złożył wszystkim zebranym noworoczne życzenia oraz zadeklarował członkom Związku pomoc i współpracę, jak również przekazał słowa podziękowania za ich pracę społeczną oraz rolę, jaką odgrywają w procesie upamiętniania historii oraz reprezentowaniu środowiska kombatanckiego.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 165