top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Odprawa roczna jaworskiej Policji
dodano: 01-02-2017 | Klaudia Hołod | wyświetleń: 1824

27 stycznia br. odbyła się odprawa roczna z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Krzysztofa Niziołka, która stanowiła podsumowanie wyników pracy uzyskanych przez funkcjonariuszy powiatu jaworskiego w 2016 roku.

Oprócz kierownictwa jaworskiej Policji w osobach Komendanta Powiatowego mł.insp. Andrzeja Błaszczaka i pełniącego obowiązki I Zastępcy Komendanta podinsp. Artura Bujaka, a także naczelników i kierowników komórek organizacyjnych miejscowej komendy Policji, w spotkaniu udział wzięli również I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp.Krzysztof Niziołek, Wicestarosta Jaworski Arkadiusz Baranowski oraz wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego – Robert Hamuda.

Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Jaworze mł.insp. Andrzej Błaszczak oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze p.o. podinsp. Artur Bujak przedstawili wyniki osiągnięte przez jednostkę oraz dokonali oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszego powiatu w ubiegłym roku. Ponadto mł.insp. Błaszczak określił zamierzenia i cele komendy na rok 2017. Komendant omówił również kwestie współpracy z sądem oraz prokuraturą. Słowa podziękowania skierował także do samorządów za przekazywaną pomoc i finansowe wsparcie jaworskiej policji.

Po wystąpieniu Komendanta głos zabrali zaproszeni goście. Wszyscy w swoich wystąpieniach podziękowali policjantom, jak również pracownikom cywilnym za trud włożony w codzienną pracę i służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu jaworskiego oraz za osiągnięte wyniki pracy.

Źródło: www.jawor.policja.gov.pl

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1128