top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Droga do Figlowa przejezdna
dodano: 01-02-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1270

Figlów to niewielki przysiółek położony w powiecie jaworskim w gminie Bolków. Niestety dojazd do niego, zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy mamy do czynienia ze znacznymi opadami śniegu jest bardzo utrudniony - mówi Wicestarosta Arkadiusz Baranowski.

Tegoroczna zima trzyma nadal, do tego mamy do czynienia z silnymi wiatrami, które sukcesywnie nawiewają na drogę śnieg, co skutkuje tym, że staje się ona nieprzejezdna. Jest to oczywiście ogromne utrudnienie dla mieszkańców oraz służb, których zadaniem jest odśnieżenie drogi, tak, aby była przejezdna dla wszystkich, zwłaszcza w sytuacji, gdyby wydarzyło się coś nagłego i do przysiółka musiałaby dojechać karetka pogotowia, policja, czy straż pożarna. Niestety realia są takie, że nie zawsze można tak szybko, jakby się chciało odśnieżyć każdą, wymagającą tego drogę w powiecie. Służby za to odpowiedzialne starają się na bieżąco wykonywać te prace, niemniej jednak odcinków do odśnieżenia jest wiele, i nie można zrobić wszystkiego w tym samym czasie. Jak jednak pokazują najnowsze zdjęcia sytuacja na drodze do Figlowa została opanowana, droga jest już przejezdna i nie ma większych problemów z jej pokonaniem - dodaje Wicestarosta.

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
NSR_2.jpg
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
PIFE_2.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 906