top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Tegoroczne dożynki gminno-powiatowe odbędą się w Wiadrowie
dodano: 16-02-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 2068

Z udziałem Starosty Stanisław Laskowskiego oraz Zastępcy Wójta Paszowic Leonarda Wasilkowskiego odbyło się w Wiadrowie, miejscu planowanych w tym roku dożynek gminno-powiatowych spotkanie robocze poświęcone omówieniu wszystkich kwestii dotyczących organizacji tego rolniczego święta. W czasie spotkania, w którym uczestniczyli również przedstawiciele Wiadrowa - sołtys Piotr Chruściel, Prezes OSP Wiadrów Krystian Rudy oraz Sekretarz Powiatu Bogumiła Wenda i Bolesław Stochmal - Sekretarz Gminy Paszowice omówione zostały możliwości techniczno-organizacyjne, jakimi dysponuje Gmina Paszowice oraz kwestie finansowe.

Czas szybko ucieka, dlatego już teraz wspólnie z władzami Gminy Paszowice chcemy ustalić jak najwięcej szczegółów  związanych z organizacją tegorocznych dożynek, które dzięki deklaracji Wójta Paszowic zorganizowane zostaną w Wiadrowie - mówi Starosta Stanisław Laskowski.

Jednym z pierwszych tematów było również ostateczne zatwierdzenie odpowiedniego dla wszystkich terminu organizacji dożynek.

Najważniejszym dla nas jest fakt, by było to święto wszystkich ludzi ciężko pracujących na roli, by docenić ich trud i podziękować Bogu za całoroczne plony, dlatego też na 10 września wspólnie z Wójtem Gminy Paszowice zapraszamy wszystkich rolników z terenu powiatu jaworskiego do Wiadrowa, gdzie po raz pierwszy z Gminą Paszowice organizujemy Dożynki Gminno-Powiatowe - dodaje Starosta Laskowski .

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1128