Ważne dla rolników!
dodano: 12-04-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 411
Załączniki:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Jaworze informuje, że 15 maja br. upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wnioski można przesłać pocztą, złożyć za pośrednictwem Internetu lub osobiście w biurze Powiatowym Agencji w Jaworze, przy ulicy Starojaworskiej 91 (biuro czynne w dni robocze od 7.30 do 15.30).

dodano: 27-09-2016 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 86 | Wyświetleń: 1875