top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W JAWORZE
dodano: 20-04-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1769

Uprzejmie informujemy, że od dnia 24 kwietnia br. poradnia psychologiczno-pedagogiczna działająca przy Powiatowym Ośrodku Rozwoju Edukacji w Jaworze zostaje przekształcona w specjalistyczną poradnię psychologiczno - pedagogiczną.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 września 2008 r. w sprawie orzeczeń i opinii wydawanych przez zespoły orzekające działające w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz na wniosek Starosty Jaworskiego Stanisława Laskowskiego, działając z upoważnienia Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Małgorzata Sandecka, wskazała Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Jaworze, wchodzącą w skład Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze, do powoływania zespołów orzekających do wydawania orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego i orzeczeń o potrzebie nauczania indywidualnego oraz opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci i młodzieży niewidomych i słabo widzących, niesłyszących i słabo słyszących oraz dla dzieci autyzmem zamieszkałych lub będących uczniami szkół i placówek mających siedzibę na terenie Powiatu Jaworskiego.

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1020