Otwarcie żłobka w Postolicach.
dodano: 27-04-2017 | Klaudia Hołod | wyświetleń: 678

Bajkowa Kraina w Postolicach Wicestarosta Arkadiusz Baranowski uczestniczył w uroczystym otwarciu nowego żłobka w Postolicach. „Bajkowa Kraina”, bowiem taką nazwę nosi nowy żłobek, jest pierwszym, tego typu obiektem w powiecie jaworskim. Powstał dzięki decyzji Wójt Pani Elżbiety Jedleckiej i Rady Gminy Wądroże Wielkie oraz dofinansowaniu z programu „Maluch 2016”, co pozwoliło w ekspresowym tempie stworzyć ten obiekt. Znajdą w nim opiekę maluchy do trzeciego roku życia, których na chwilę obecną jest szesnaścioro.

Nowo powstały żłobek to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców gminy. Dzięki pozyskanym środkom przez Gminę Wądroże Wielkie udało się wybudować obiekt spełniający oczekiwania zainteresowanych i dzisiaj otwieramy piękny, nowoczesny żłobek. Jest to bardzo dobra inicjatywa i sukces wspólnoty gminnej Wądroża Wielkiego i Pani Wójt - stwierdził Wicestarosta Arkadiusz Baranowski.

Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali bp Zbigniew Kiernikowski, Wójt Elżbieta Jedlecka, Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Żołnierczyk, Dyrektor żłobka Renata Serafin, Wicestarosta Arkadiusz Baranowski, a także pracownik żłobka w towarzystwie podopiecznego. W uroczystości uczestniczyła także Pani Wanda Gołębiowska Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

dodano: 27-09-2016 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 86 | Wyświetleń: 1993