top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Otwarcie żłobka w Postolicach.
dodano: 27-04-2017 | Klaudia Hołod | wyświetleń: 1725

Bajkowa Kraina w Postolicach Wicestarosta Arkadiusz Baranowski uczestniczył w uroczystym otwarciu nowego żłobka w Postolicach. „Bajkowa Kraina”, bowiem taką nazwę nosi nowy żłobek, jest pierwszym, tego typu obiektem w powiecie jaworskim. Powstał dzięki decyzji Wójt Pani Elżbiety Jedleckiej i Rady Gminy Wądroże Wielkie oraz dofinansowaniu z programu „Maluch 2016”, co pozwoliło w ekspresowym tempie stworzyć ten obiekt. Znajdą w nim opiekę maluchy do trzeciego roku życia, których na chwilę obecną jest szesnaścioro.

Nowo powstały żłobek to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców gminy. Dzięki pozyskanym środkom przez Gminę Wądroże Wielkie udało się wybudować obiekt spełniający oczekiwania zainteresowanych i dzisiaj otwieramy piękny, nowoczesny żłobek. Jest to bardzo dobra inicjatywa i sukces wspólnoty gminnej Wądroża Wielkiego i Pani Wójt - stwierdził Wicestarosta Arkadiusz Baranowski.

Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali bp Zbigniew Kiernikowski, Wójt Elżbieta Jedlecka, Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Żołnierczyk, Dyrektor żłobka Renata Serafin, Wicestarosta Arkadiusz Baranowski, a także pracownik żłobka w towarzystwie podopiecznego. W uroczystości uczestniczyła także Pani Wanda Gołębiowska Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1128