top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Porozumienie w sprawie współpracy z Politechniką Wrocławską podpisane
dodano: 31-05-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 612

30 maja, Starostwo Powiatowe w Jaworze podpisało porozumienie z Politechniką Wrocławską (Wydziałem Elektrycznym) w zakresie wzajemnej współpracy. Politechnikę reprezentował prof. Waldemar Rebizant, Dziekan Wydziału Elektrycznego, natomiast z ramienia powiatu stosowny dokument parafował Starosta Jaworski Stanisław Laskowski oraz Wicestarosta Arkadiusz Baranowski przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Dariusza Subocza. Strony porozumienia deklarują współpracę m.in. w zakresie: realizacji wspólnych działań dydaktycznych, a przede wszystkim patronatu naukowego Uczelni nad oddziałami o profilu matematyczno - fizycznym I Liceum Ogólnokształcącego im Księcia Bolka I w Jaworze począwszy od roku szkolnego 2017/2018, a także  organizacji i realizacji innych form wsparcia dla uczniów i słuchaczy szkół prowadzonych przez Powiat Jaworski, kursów, seminariów i konferencji związanych z kierunkami oferowanymi przez Uczelnię oraz organizacji zajęć dydaktycznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Jaworski. W spotkaniu uczestniczył również Mieczysław Michalski dyrektor I Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworze oraz dr Maciej Gwoździewicz, pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej. 

Podczas rozmowy Starosta podkreślił wagę i charakter inicjatywy. Wyraził nadzieję, żeby podpisane porozumienie zaowocowało konkretnymi działaniami. Natomiast Dziekan WE nakreślił możliwości, jakie stoją przed absolwentem szkoły średniej w zakresie studiów na Wydziale Elektrycznym.

W finale spotkania wyrażono wspólnie wolę spotkania we wrześniu br. w celu skonkretyzowania działań. Na zakończenie wizyty Pan dr M. Gwoździewicz oprowadził zebranych po niektórych pracowniach Wydziału.

Autorem zdjęć jest Pan Paweł Sasiela.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń
baner-230-120.jpg

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
NSR_2.jpg
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
wykres_23 kopia.jpg
PIFE_2.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 27-09-2016 | Mariusz Żydziak | Ilość fotografii: 86 | Wyświetleń: 2341