top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Porozumienie w sprawie współpracy z Politechniką Wrocławską podpisane
dodano: 31-05-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1403

30 maja, Starostwo Powiatowe w Jaworze podpisało porozumienie z Politechniką Wrocławską (Wydziałem Elektrycznym) w zakresie wzajemnej współpracy. Politechnikę reprezentował prof. Waldemar Rebizant, Dziekan Wydziału Elektrycznego, natomiast z ramienia powiatu stosowny dokument parafował Starosta Jaworski Stanisław Laskowski oraz Wicestarosta Arkadiusz Baranowski przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Dariusza Subocza. Strony porozumienia deklarują współpracę m.in. w zakresie: realizacji wspólnych działań dydaktycznych, a przede wszystkim patronatu naukowego Uczelni nad oddziałami o profilu matematyczno - fizycznym I Liceum Ogólnokształcącego im Księcia Bolka I w Jaworze począwszy od roku szkolnego 2017/2018, a także  organizacji i realizacji innych form wsparcia dla uczniów i słuchaczy szkół prowadzonych przez Powiat Jaworski, kursów, seminariów i konferencji związanych z kierunkami oferowanymi przez Uczelnię oraz organizacji zajęć dydaktycznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Jaworski. W spotkaniu uczestniczył również Mieczysław Michalski dyrektor I Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworze oraz dr Maciej Gwoździewicz, pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej. 

Podczas rozmowy Starosta podkreślił wagę i charakter inicjatywy. Wyraził nadzieję, żeby podpisane porozumienie zaowocowało konkretnymi działaniami. Natomiast Dziekan WE nakreślił możliwości, jakie stoją przed absolwentem szkoły średniej w zakresie studiów na Wydziale Elektrycznym.

W finale spotkania wyrażono wspólnie wolę spotkania we wrześniu br. w celu skonkretyzowania działań. Na zakończenie wizyty Pan dr M. Gwoździewicz oprowadził zebranych po niektórych pracowniach Wydziału.

Autorem zdjęć jest Pan Paweł Sasiela.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1131