top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Remont chodnika przy ul. Piłsudskiego. Najpierw utrudnienia, wkrótce komfort i bezpieczeństwo.
dodano: 02-06-2017 | Mariusz Żydziak | wyświetleń: 1323

Prace związane z przebudową chodnika przy ulicy Piłsudskiego w Jaworze, których inwestorem jest Powiat Jaworski, wkraczają w kolejny etap. Od początku kwietnia prowadzone są roboty związane z ułożeniem nowej nawierzchni na całej długości - począwszy od ul. Reja do ul. Armii Krajowej. Termin zakończenia zadania przewidziany jest na koniec czerwca br., a więc już niebawem mieszkańcy Jawora będą mogli swobodnie poruszać się po nowo ułożonym chodniku.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników wspólnie z Komisją Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego podjęliśmy decyzję o zmianie w najbliższym czasie lokalizacji przejścia dla pieszych, które aktualnie „zachodzi" wprost na bramę przedszkola nr 2. Lokalizacja tych pasów stwarzała duże niebezpieczeństwo dla pieszych oraz kierowców - mówi Starosta Jaworski Stanisław Laskowski. Apeluję również do wszystkich uczestników ruchu, zwłaszcza rodziców odprowadzających swoje dzieci do szkoły podstawowej nr 5 (tzw. „małej piątki") oraz do przedszkola o wyrozumiałość za utrudnienia i zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie realizacji prac remontowych na tym odcinku drogi - dodaje Starosta.

Starostwo Powiatowe w Jaworze

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1131