top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
XIII Przegląd Zespołów Artystycznych Placówek Specjalnych już za nami...
dodano: 09-06-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1125

W tegorocznej, XIII edycji Przeglądu, wzięły udział zespoły placówek specjalnych z Lwówka Śląskiego, Ząbkowic Śląskich, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Oławy, Szklar Górnych i Wałbrzycha i oczywiście z Jawora. Wszystkie zespoły uczestniczące w przeglądzie otrzymały nagrody, ufundowane przez Minister Elżbietę Witek, Starostę Jaworskiego Stanisława Laskowskiego, Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Berę, Spółdzielnię Inwalidów INPRODUS Jawor, Dyrektora SOSz-W w Jaworze, TPD w Jaworze, Global Cosmed Group Jawor, Radę Rodziców, Henryk Magas, Składnica Materiałów Budowlanych MAG-AS, Cukiernię Balinka Ryszard Tabor, ARKAS Jawor D.W Szcześniewscy, PC INSTAL Mont Cezary Gołuch oraz Warsztaty Terapii Zajęciowych.

Przed wręczeniem nagród młodym aktorom, Starosta Jaworski podziękował wszystkim uczestnikom oraz opiekunom za udział i zaangażowanie oraz pełne emocji i mądrych przesłań  przedstawienia. Wyraził również nadzieję, że za rok znowu się wszyscy spotkają w Jaworze.

Organizatorami imprezy byli, jak co roku: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Jaworze. Wszystkie występy sprawiły dzieciom wiele radości. Młodzi artyści wspaniale wcielili się w odgrywane role, a widownia gromkimi brawami dziękowała za przedstawienia. Coroczne spotkanie pozwala spełnić się artystycznie młodym aktorom. Budzi w nich wiarę w siebie i motywuje do aktywności. Jest także okazją do integracji, płaszczyzną do wymiany doświadczeń dla ich opiekunów oraz wspaniałą zabawą.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1021