XIII Przegląd Zespołów Artystycznych Placówek Specjalnych już za nami...
dodano: 09-06-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 610

W tegorocznej, XIII edycji Przeglądu, wzięły udział zespoły placówek specjalnych z Lwówka Śląskiego, Ząbkowic Śląskich, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Oławy, Szklar Górnych i Wałbrzycha i oczywiście z Jawora. Wszystkie zespoły uczestniczące w przeglądzie otrzymały nagrody, ufundowane przez Minister Elżbietę Witek, Starostę Jaworskiego Stanisława Laskowskiego, Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Berę, Spółdzielnię Inwalidów INPRODUS Jawor, Dyrektora SOSz-W w Jaworze, TPD w Jaworze, Global Cosmed Group Jawor, Radę Rodziców, Henryk Magas, Składnica Materiałów Budowlanych MAG-AS, Cukiernię Balinka Ryszard Tabor, ARKAS Jawor D.W Szcześniewscy, PC INSTAL Mont Cezary Gołuch oraz Warsztaty Terapii Zajęciowych.

Przed wręczeniem nagród młodym aktorom, Starosta Jaworski podziękował wszystkim uczestnikom oraz opiekunom za udział i zaangażowanie oraz pełne emocji i mądrych przesłań  przedstawienia. Wyraził również nadzieję, że za rok znowu się wszyscy spotkają w Jaworze.

Organizatorami imprezy byli, jak co roku: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Jaworze. Wszystkie występy sprawiły dzieciom wiele radości. Młodzi artyści wspaniale wcielili się w odgrywane role, a widownia gromkimi brawami dziękowała za przedstawienia. Coroczne spotkanie pozwala spełnić się artystycznie młodym aktorom. Budzi w nich wiarę w siebie i motywuje do aktywności. Jest także okazją do integracji, płaszczyzną do wymiany doświadczeń dla ich opiekunów oraz wspaniałą zabawą.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 175