top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Kandydaci na dyrektorów powiatowych szkół wybrani
dodano: 09-06-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1302

W związku z upływającym, w dniu 31 sierpnia br., terminem powierzenia stanowisk dyrektorów: Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie oraz I Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworze, Zarząd Powiatu ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w/w szkół. Postępowania konkursowe przeprowadzały komisje w dwunastoosobowym składzie: trzej przedstawiciele organu prowadzącego, trzej przedstawiciele organu nadzoru pedagogicznego oraz po dwóch reprezentantów rady pedagogicznej, rady rodziców i nauczycielskich związków zawodowych. Obradom komisji konkursowych przewodniczył Wicestarosta Arkadiusz Branowski. Postępowania konkursowe wyłoniły kandydatów na dyrektorów ZSiP - Beatę Zalewską i I ZSO - Mieczysława Michalskiego, którzy zostaną rekomendowani Zarządowi Powiatu w Jaworze, bowiem ostateczne powierzenie stanowisk wybranym kandydatom, na kolejne pięć lat szkolnych, nastąpi dnia 13 czerwca podczas posiedzenia Zarządu Powiatu w Jaworze. 

W trakcie dwuetapowego konkursu, składającego się z części formalnej i części merytorcznej, 12 członków komisji zapoznało się ze startującymi kandydatami. Do konkursu na stanowisko dyrektora ZSiP w Bolkowie ofertę złożył jeden kandydat, natomiast I ZSO w Jaworze wpłynęły dwie oferty. W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego  członkowie komisji konkursowej głosując wybrali kandydatów na dyrektora ZSiP: Beatę Zalewską, a I ZSO: Mieczysława Michalskiego. W imieniu Starostwa Powiatowego w Jaworze wszystkim startującym dziękuję za przystąpienie do konkursu i złożenie do komisji konkursowej własnej koncepcji funkcjonowania poszczególnej placówki oświatowej. Jednocześnie gratuluję Pani Beacie Zalewskiej i Panu Mieczysławowi Michalskiemu pozytywnej rekomendacji ze strony komisji konkursowej. Dziękuję wszystkim członkom komisji konkursowej za zaangażowanie i owocną pracę w trakcie postępowania konkursowego - mówi Wicestarosta Arkadiusz Baranowski.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1131