top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Dolnośląskie Zawody Strzeleckie już we wrześniu !
dodano: 09-06-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1528

Starostwo Powiatowe w Jaworze, organizuje pierwsze DOLNOŚLĄSKIE ZAWODY STRZELECKIE im. „Żołnierzy Września 1939 r.", skierowane do uczniów szkół średnich z terenu Województwa Dolnośląskiego. Aktualnie rozpoczął się proces rekrutacji młodzieży szkolnej, szczególnie o profilu mundurowym, do udziału w tym wydarzeniu.

Zawody odbędą się 20-21 września 2017 r. Pierwszego dnia uczniowie będą rywalizować indywidualnie i zespołowo w konkurencji biegowo - strzeleckiej (strzelanie z karabinu, rzut grantem, biegi) o Puchar, będący główną nagrodą zawodów. Zostanie on ufundowany przez z jednego z patronów honorowych wydarzenia.

W drugim dniu odbędzie się wiele atrakcji, m.in. konferencja panelowa, warsztaty naukowe, targi edukacyjne z ofertą szkół wyższych cywilnych i mundurowych oraz rynku pracy. Przewidziany jest również pokaz sprzętu i wyposażenia służb mundurowych. Dolnośląskie Zawody Strzeleckie zakończy uroczyste wręczenie dyplomów i pucharów oraz występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Na bieżąco będziemy informowali Państwa o kolejnych atrakcjach, z których będzie można skorzystać w trakcie DOLNOŚLĄSKICH ZAWODÓW STRZELECKICH im. „Żołnierzy Września 1939 r." w Jaworze i Powiecie Jaworskim - mówi Wicestarosta Arkadiusz Baranowski.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli : Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeju Dudzie - Pan Minister Paweł Soloch, Sekretarz Stanu Ministerstwa Obrony Narodowej - Pan Wiceminister Michał Dworczyk oraz Starosta Jaworski - Pan Stanisław Laskowski.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1131