Obradował Zespół ds. oceny Strategii Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Jaworskiego
dodano: 28-06-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 524

27 czerwca, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaworze, odbyło się posiedzenie Zespołu ds. oceny Strategii Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Jaworskiego na lata 2011-2020, pod przewodnictwem Wicestarosty Jaworskiego Arkadiusza Baranowskiego. Przedmiotem spotkania była ocena poziomu wdrożenia zapisów strategicznych w latach 2015-2016. Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Jaworskiego na lata 2011-2020 jest dokumentem opracowanym w celu kształtowania lokalnej polityki społecznej za pomocą wyznaczonych celów i zadań. Wdrożenie strategii powinno w znaczny sposób przyczynić się do rozwiazywania wielu problemów społecznych i zminimalizować ich skutki. Zespół jednogłośnie ocenił realizację zadań wyznaczonych w Strategii na wysokim poziomie. Większość działań realizowana jest zgodnie z przyjętymi założeniami dokumentu.

W posiedzeniu uczestniczyli: Arkadiusz Baranowski Wicestarosta Jaworski, Izabela Aniołek Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze, Beata Janas Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Jaworze, Irena Stolarczyk Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Jaworze, Katarzyna Piwczyńska - Pisula  Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Jaworze, Danuta Szczepaniak Przewodnicząca Stowarzyszenia „Integracja" w Bolkowie oraz Marta Prokopik pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze.

dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 75