top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Obradował Zespół ds. oceny Strategii Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Jaworskiego
dodano: 28-06-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1328

27 czerwca, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaworze, odbyło się posiedzenie Zespołu ds. oceny Strategii Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Jaworskiego na lata 2011-2020, pod przewodnictwem Wicestarosty Jaworskiego Arkadiusza Baranowskiego. Przedmiotem spotkania była ocena poziomu wdrożenia zapisów strategicznych w latach 2015-2016. Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Jaworskiego na lata 2011-2020 jest dokumentem opracowanym w celu kształtowania lokalnej polityki społecznej za pomocą wyznaczonych celów i zadań. Wdrożenie strategii powinno w znaczny sposób przyczynić się do rozwiazywania wielu problemów społecznych i zminimalizować ich skutki. Zespół jednogłośnie ocenił realizację zadań wyznaczonych w Strategii na wysokim poziomie. Większość działań realizowana jest zgodnie z przyjętymi założeniami dokumentu.

W posiedzeniu uczestniczyli: Arkadiusz Baranowski Wicestarosta Jaworski, Izabela Aniołek Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze, Beata Janas Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Jaworze, Irena Stolarczyk Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Jaworze, Katarzyna Piwczyńska - Pisula  Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Jaworze, Danuta Szczepaniak Przewodnicząca Stowarzyszenia „Integracja" w Bolkowie oraz Marta Prokopik pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1131