top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Spotkanie z nauczycielskimi związkami zawodowymi
dodano: 05-07-2017 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1263

5 lipca br. Wicestarosta, Arkadiusz Baranowski, zaprosił na spotkanie przedstawicieli nauczycielskich związków zawodowych. Wzięli w nim udział Pani Anna Laskowska - Wiosetek, Wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Jaworze, Pani Beata Miśkiewicz, Przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność" w Jaworze oraz Pan Jacek Wieczorek, reprezentujący NSZZ „Solidarność".

Na spotkaniu kontynuowany był temat wdrożenia podwyżek dla pracowników administracji i obsługi szkół i placówek oświatowych. Pan Wicestarosta przedstawił stanowisko Zarządu Powiatu w Jaworze z posiedzenia z dnia 29 czerwca br., w świetle którego w IV kwartale br. będą wprowadzone regulacje płacowe pracowników niepedagogicznych w wysokości 10 % wynagrodzenia zasadniczego brutto dla osób, których płaca zasadnicza jest niższa niż 2 000 zł brutto. Będzie to I etap wdrażania podwyżek, który będzie dotyczył głownie pracowników obsługi. Obecni na spotkaniu przedstawiciele oświatowych związków zawodowych wyrazili podziękowanie za uwzględnienie zgłaszanych postulatów i wyrazili nadzieję na wprowadzenie kolejnych podwyżek w nowym roku dla pozostałych pracowników niepedagogicznych oświaty.

Cieszymy się z wypracowanego konsensusu, dzięki czemu uda nam się podnieść płace podstawowe pracownikom niepedagogicznym, bardzo ważnym dla funkcjonowania placówek oświatowych w powiecie - zauważa Wicestarosta Arkadiusz Baranowski.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1131