top2.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
geoportal2.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Harcerskie Święto Latawca już w niedzielę 1 października na Os. Słowiańskim w Jaworze
dodano: 28-09-2017 | Dawid Paterkiewicz | wyświetleń: 1061

Już po raz czwarty Jaworski Harcerski Klub Żeglarski WIDMO, Instruktorzy Hufca ZHP Jawor oraz mieszkańcy Osiedla Słowiańskiego zapraszają na niezwykłe, rodzinne wydarzenie. Tegoroczna edycja  bogata jest w m. in. atrakcje: zajęcia modelarskie polegające na budowie własnego latawca z materiałów zapewnionych przez organizatora, zakończone paradą latawców i nagrodzeniem uczestników. Podczas imprezy zobaczyć będzie można sprzęt motoparalotniowy, przejechać się motocyklem oraz samochodem terenowym, skorzystać ze sprowadzonego specjalnie na tę okazję symulatora wypadku pojazdu. Służby mundurowe zaprezentują swoje wyposażenie wraz pokazem tresury psa policyjnego. Zorganizowane zostaną zawody strzeleckie, liczne zabawy dla dzieci oraz dmuchańce. Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników tańca w postaci zumba kids oraz warsztaty taneczne hip-hop prowadzone przez instruktorów KDance Studio Izabeli i Adriana Kowalskich. Miłośnicy rękodzieła będą mogli wziąć udział w warsztatach wyplatania z papierowej wikliny czy wytwarzania naturalnych kosmetyków.

Partnerem wydarzenia jest Jaworski Ośrodek Kultury oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Jaworze, które od lat chętnie wspierają to wydarzenie. Rodzice i mieszkańcy Osiedla zadbają o poczęstunek, w tym domowe wypiekane ciasta czy kiełbaskę z ogniska.

Impreza zorganizowana zostanie 1 października od godz. 13:00 na boisku przy Osiedlu Słowiańskim w Jaworze (ul. Kr. Jadwigi). Serdeczne zapraszamy, szczególnie rodziny z dziećmi.

Wydarzenie organizowane jest w ramach zadania publicznego „IV Harcerskie Święto Latawca” współfinansowanego ze środków Gminy Jawor, wdrażanego przez Hufiec ZHP w Jaworze oraz Spółdzielczo-Harcerski Klub na Os. Słowiańskim w Jaworze.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 20-11-2017 | Dawid Paterkiewicz | Ilość fotografii: 21 | Wyświetleń: 1339